HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

Odin Yapı olarak, 1986 yılından beri yapı sektöründe, zemin ve duvar kaplamaları ve tüm aksesuarları başta olmak üzere birçok ürünün Türkiye temsilciliğini ve uygulamasını yapmaktayız.

Geniş ürün gamımız sayesinde hastaneler, 5 yıldızlı oteller, iş ve alış-veriş merkezleri, spor ve eğitim kurumları, havalimanları öncelikli müşterilerimiz arasında yer almaktadır. Güçlü deneyimli bir kadro, yapı piyasasında ün yapmış dünyanın tanınmış ve lider markalarından oluşan portföyümüz, mimari tasarım hizmetimiz, uzman teknik ekibimizle uyguladığımız anahtar teslim projelerdeki başarılarımız ve referanslarımız ile yurtiçi ve yurtdışında yapı sektörüne hizmet vermekteyiz. 

Odin Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. İthalatını ve genel distribütörlüğünü yaptığımız ürünlerimizi kendi tasarımlarımızda kullanmanın avantajlarını müşterilerimize sunmak, Odin Yapı olarak bizleri, hem tasarım, hem malzeme, hem de fiyat politikası açısından her zaman ön plana çıkarmaktadır.

Yüksek kaliteli alüminyum giriş paspasları üretimi ile de, kendi ürünlerimizle İstanbul Havalimanı gibi büyük projelerde yer almaktayız. MEP grubumuz ile Mekanik ve Elektrik taahhüt işlerinde, anahtar teslimi taahhüt hizmeti vererek, yapım ve işletme tecrübemiz sayesinde enerji verimli, etkin çözümler sunmaktayız. Bununla birlikte tesislerinizde, bakım ve enerji yönetim sistem kurulumu, ekipman bakımları, ahşap deck bakımı gibi hizmetler sunarak, varlık yönetiminizi etkin kılmanız adına imkan sunmaktayız.

© 2021 Odin Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş